Współpraca z Les Roches Global Hospitality Education

Szwajcarska Uczelnia Les Roches Global Hospitality Education proponuje studentom Społecznej Akademii Nauk w Warszawie udział w jednym semestrze na ich kampusie. Les Roches posiada 3 kampusy na świecie: w Szwajcarii, Chinach i Hiszpanii, które oferują możliwość tzw. Study Abroad Program, czyli półrocznej wymiany, podczas której student wybiera 5 przedmiotów (z 4 i 6 semestru - można je połączyć) lub 4 przedmioty i możliwość półrocznego stażu. Les Roches według rankingu QS 3 jest najlepszą uczelnią na świecie w hospitality management i 2 na świecie pod względem zatrudnialności i opinii pracodawcy. Absolwenci tej Uczelni otrzymują oferty pracy z ponad 200 światowej sławy firm, takich jak: FourSeasons, Fairmont, Louis Vuitton, Apple, JP Morgan czy Dinseyland.

W katalogu załączonym poniżej znajdziecie:
- broszurę z ogólnymi informacjami dotyczącymi Study Abroad Program na naszej uczelni Les Roches Global Hospitality Education. Informacje dotyczące hiszpańskiego kampusu 5-6 stronie, wraz ze spisem przedmiotów, wymaganiami rekrutacyjnymi i czesnym;

- Academic catalogue z opisem przedmiotów i zawartości kursów (str 23-25);
- informację o akredytacji i jak jest ona kalkulowana w odniesieniu do ECTS.