Współpraca i objęcie patronatem specjalności Marketing na studiach II stopnia kierunku Zarządzanie

Komunikat o strategicznej współpracy i objęciu patronatem specjalności Marketing na studiach II stopnia kierunku Zarządzanie

Doceniając renomę i pozycję rynkową agencji marketingu zintegrowanego  Elżbieta Pełka Creative Services (nazwa handlowa Pełka 360) oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców w obszarze współpracy nauki i biznesu mamy przyjemność poinformować, że do Rady Biznesu Społecznej Akademii Nauk dołączą p. Elżbieta Pełka jako przedstawiciela Pełka 360 oraz przedstawiciela organizacji Polish National Sales Awards.

Uczestnictwo w Radzie Biznesu Społecznej Akademii Nauk ma charakter działalności pro bono, a jego celem jest integracja środowiska biznesu o ugruntowanym statusie rynkowym oraz świata nauki prowadzącego badania zorientowane na praktyczne zastosowania.

Dodatkowo dzięki wspólnym staraniom już w bieżącym roku akademickim 2019/2020 specjalność  Marketing na studiach II stopnia kierunku Zarządzanie objęta zostanie patronatem Pełka 360, a  zajęcia praktyczne poprowadzą najbardziej utytułowani eksperci PR, marketingu i sprzedaży.

Dzięki nawiązanej współpracy SAN zyskuje cennego partnera i sojusznika na rynku edukacyjnym w Warszawie. Współpraca zapoczątkowana zostanie poprzez patronat nad specjalnością na studiach II stopnia, jednak już zaczynamy prace nad nowymi kierunkami studiów podyplomowych, gdzie wśród wykładowców pojawią się praktycy i eksperci związani z Pełka 360 oraz Polish National Sales Awards  – powiedział dr Maciej Dębski prof. SAN.

Współpraca z Uczelnią o praktycznym charakterze studiów jaką jest Społeczna Akademia Nauk to nie tylko możliwość kształtowania nowych adeptów PR i marketingu, ale także szansa na rozwój i poszerzenie dotychczas prowadzonych przez nas projektów. Dzięki współpracy otwierają się przed nami nowe możliwości oraz wyzwolony zostaje potencjał do nowych wyzwań – powiedziała Elżbieta Pełka, z Pełka 360.

O Społecznej Akademii Nauk w Warszawie

Społeczna Akademia Nauk jest uczelnią o zasięgu ogólnopolskim. Prowadzi studia pierwszego i drugiego stopnia, seminaria doktoranckie, studia podyplomowe oraz studia MBA. Zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Łącznie oferuje kształcenie na 25 kierunkach. Uzupełnienie oferty stanowią liczne kursy i warsztaty oraz szeroka oferta praktyk studenckich realizowanych przez Studenckie Biuro Karier. Społeczna Akademia Nauk wysoką pozycję na rynku uzyskała dużą dynamiką rozwoju oraz poziomem naukowym i dydaktycznym kadry. Akademia zatrudnia ponad 500 nauczycieli akademickich. Wśród nich znajdują się profesorowie tytularni o ugruntowanej pozycji w środowisku naukowym, jak również praktycy i osoby łączące wiedzę akademicką z doświadczeniem w biznesie.