Konferencja naukowa: Produkt turystyczny. Innowacje-Marketing- Zarządzanie

Szanowni Państwo,

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na kolejną konferencję naukową: Produkt turystyczny. Innowacje-Marketing- Zarządzanie organizowaną przez naszą Katedrę wspólnie z Wydziałem Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz przy współpracy z partnerskimi uczelniami zagranicznymi: Universidad de Occidente (Meksyk), College of Public Administration Economic and Managament w Bratysławie oraz University of Economics w Warnie. Celem konferencji, która odbędzie się 16 stycznia 2018 r., jest wskazanie innowacyjności różnych obszarów  destynacji turystycznej, szczególnie w aspekcie marketingu i zarządzania, jako niezbędnego elementu napędzającego rozwój sektora turystyki. Mamy nadzieję na owocne obrady, podczas których zaprezentowane zostaną wyniki najnowszych badań oraz dojdzie do efektywnej wymiany doświadczeń.

Dr Maciej Dębski

Kierownik Katedry Marketingu i Turystyki