Finał Międzynarodowej Konferencji projektu Erasmus+ ESTET pt. "Edukacja i szkolenia na rzecz zrównoważonej turystyki w Europie" .

1 grudnia odbyła się Międzynarodowa Konferencja Finalna projektu Erasmus+ ESTET pt. "Edukacja i szkolenia na rzecz zrównoważonej turystyki w Europie" . Sprawozdanie z tego wydarzenia zostanie zamieszczone w oddzielnej informacji. Należy jednak podkreślić, że jej uczestnicy podkreślali zarówno znaczenie jej tematyki jak i wysoki poziom merytoryczny prezentowanych treści. Katedra Marketingu i Turystyki wspierała merytorycznie zarówno to wydarzenie jak i realizację projektu. W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować przedstawicielom Koła Naukowego Turystyki i Marketingu za zaangażowanie przygotowanie tego wydarzenia.